Shopping Cart

Zadzwoń do nas: +48 536 021 023

Bezpłatna wysyłka inPost zamówień powyżej 300 zł opłaconych z góry

O Nas

Folkowo to nowa, powstała na początku 2019 roku, łódzka marka odzieży dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Stawiamy na jakość wykonania oraz uniwersalność naszych propozycji. Wygoda dziecka podczas zabawy i codziennych poszukiwań przygód decyduje, czy dany produkt trafi do naszej kolekcji.

Całość produkcji odbywa się w Łodzi, z dzianin i tkanin od głównie łódzkich producentów. Dzianiny posiadają certyfikaty:

  • OEKO-Tex Standard 100
  • Bezpieczny dla dziecka
  • Bezpieczny dla człowieka

Certyfikaty gwarantują trwałość koloru, kroju oraz niezmienną funkcjonalność.

Pomysł na folkowe ubrania dla dzieci zrodził się z chęci przedstawienia słowiańskich tradycji w bardziej luźny i przystępny sposób, bo kto powiedział, że łowickie kwiaty czy pasiak, to wzory tylko na regionalne wełniaki czy makatki? Z mnogości kolorów w regionalnych wzorach czerpiemy mnóstwo inspiracji do zaprezentowania ich w niebanalny sposób tak, by cieszyły nie tylko rodzica ale i dziecka oko.

Głównymi dotychczas wykorzystywanymi przez nas motywami są najbardziej rozpoznawalne: łowickie kwiaty i pasiak oraz kaszubskie kwiaty. Pojawiają się też inne akcenty typu jabłuszka, koguty. Założenie jest jedno – musi być kolorowo, folkowo i niebanalnie.

Staramy się, by kolorowy kwiatowy, czy też pasiakowy akcent nie przytłaczał danego produktu, tylko dodawał jej pożądanego delikatnie folkowego charakteru i był tzw. „wisienką na torcie”.


Pragniemy, by każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie, dlatego też w naszych propozycjach nie brakuje pozycji typu basic, bardziej uniwersalnych, które z powodzeniem tworzą stonowane uzupełnienie codziennego stroju.

Folkowo to kolor, radość i… folk!

Bezpłatna wysyłka

InPost przy zamówieniu powyżej 300 zł opłaconym z góry

Łatwe zwroty w ciągu 30 dni

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja

Oferowane w kraju użytkowania

100% bezpieczna płatność

Przelewy24 / MasterCard / Visa / PayU

© Folkowo.com.pl 2021

Developed by MYMY.PL